KONST / Litografier / Litografi 8225514
nr 822 5514
Litografi
Håkon Gullvåg, 143/175, signerad, motivets mått: 10x31
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2013
kl 19:07:07
26/4 00:28:43